Modele palltosh

Te Dini si te visheni ne muajin Shkurt dhe ne çfarë veshjesh te synoni për te pasur një look Gjithmonë mode është e rëndësishme për një te pasionuar pas modës. Muaji Shkurt përfaqëson një periudhe kalimi midis sezonit te Ftohte dhe Atje te ngrohte, moment ku temperaturat Ende te ftohta NUK na lejojnë te guxojmë shume, por Mund te Luani me kontrastet e ngjyrave dhe kombinime me te veçanta ne krahasim me ATO qe keni Bere ne muajt e le dimrit. Për të Errësira superheronjtë, pelerinat janě rikthyer sëirish këtë Sezon. Ngjyrën APO motivet je vendosni Ju! Tendencat me Fashion Kane preferuar MODELE Pallme oversize me Stil minimal Shik ne një ngjyre. Dashamirëset e një Stili me Casual dhe sportive chic duhet te synojnë për parka, një veshje qe e bën look-un tuaj me te veçante duc theksuar Belin. Shume te bukura janě dhe kombinimet e jeans-ve te gjera por Edhe fustanet mini dhe çizmet Overknee. Gjyshja e Ariana Grande-s është shumë “cool”, madje më shumë SESA ne! Shkurti është muaji idéal për te kompletuar look-un ton me te bukur me pallto oversize, pallto te gjata qe Ju lejojnë te vishni poshtë Tyre Funde te shkurtër dhe pantallona te gjera PA Ndjere kështu te ftohtin. Ngjyrat janě me se shumti ne nuancat e bezhës, te bardhës dhe rozës se zbehte. Nëse preferoni veshje ne total Leather dhe ne veçanti fundet e lëkurës për te Bere kështu një Rock Glam Duke kombinuar me një maxi tirez te leshte. Ne Ditët e para me te ngrohta zëvendësoni palltot me pardesy te gjata APO midi te bukura nëse i kombinoni me jeans te çelura dhe te grisura dhe këpucë me Taka njëngjyrëshe. Vajzat e modës e dinë që Kur Probajmo Dimri, palltoja është një nga veshjet që kurrë NUK duhet të mungojë në gardërobën e Tyre. 2.

[i ngjashëm: si të vishni bukur një këmishë bojë qielli në dimër] [i ngjashëm: si të vishni Tutat? 4 VIP-a nga të cilat Mund të merrni frymëzim] Ngjyrat e zbehta Jim Acosta sot gjatë një konforence për shtyp në Shtëpinë e bardhë është sulmuar ashpër PRESIDENTI Trump. Trump u zemërua… Sigurisht, përveç matérialité gjëja e parë që na tërheq është Stili. Cilat janě Trendet që duhet të shohim këtë Sezon? Hidhini një SY më poshtë! Dashamirëset e një look vintage Mund te zbukurojnë veshjen e pneu me çorape parisienë dhe këpucë me Taka, ndërsa për te pasionuarat e veshjeve sportive chic Mund te preferojnë te veshin Sneakers Duke i kombinuar me jeans te përthyera. Vëmendje: nëse NUK Ju shfaqet Galeria, klikoni Këtu NUK është surprizë për Ju të dëgjoni se impression Leopard dhe JO Vetëm, janě kryefjala e këtij viti. Nëse Leopardi s`bën për ju, tigri dhe Zebra në një pallto të ngrohtë do të ngjanin mrekulli. Pardesytë duket sikur janě një veshje PA kohë dhe me à Mund të dukesh Gjithmonë moderne. Ka DISA MODELE Pallme me të cilat Mund të jetojmë dhe NUK do të mërzitemi asnjëherë. Njerëzit e Duan këtë Stil që Kur panë për Herë të parë Audrey Hepburn dhe sigurisht zgjedhin të MOS heqin dorë, falë Meghan Markle-it. Një xhaketë e Tillé konsiderohet si një nga veshjet që s`duhet të mungojë në garderobën e askujt. Jemi Ende në fillim të vjeshtës, por Kjo s`do të thotë që kërkimet për pallton e dimrit të MOS fillojnë. Në Fund të Fundit, është veshja prioritet e stinës dhe ka nevojë për rëndësinë e Duhur.

Transformimi befasues/nga mbipeshë në një Super Model! Palltot e lëkurës janě Trend i pavdekshëm me të cilat do të dukeni gjithnjë Klas. Çfarëdo që të keni veshur poshtë SAJ, një Pallas e Tillé do t`Ju bëjë të dukeni Zonjë! Dritare.net Ju sjell një Galeri më Trendet dhe Modelet më të Fundit të palltove./E.B-dritare.net Pavarësisht se zgjidhni Material të veçantë APO ngjyra të theksuara, ka ardhur momenti që të guxoni për të MOS qenë të mërzitshme.

Comments are closed